TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Igor heeft de handdoek in de ring gegooid. De jongens zijn in All stars & zonen daarom gedwongen een nieuwe aanvoerder te kiezen. Daar kunnen ze wel wat hulp bij gebruiken en dus vragen ze de meiden om advies. Het was al bekend dat de club er financieel slecht voor staat. Een gigantische stapel dwangbevelen en rekeningen illustreren de benarde positie van de Swift Boys.
Johnny (Daniel Boissevain) moet zich er doorheen werken. Aisha (Soundos El Ahmadi) helpt hem daarbij. De originele All stars-film en -serie dateren van eind jaren negentig. De grappen van destijds waren soms best hard en daar is over nagedacht. “Het zit er nu ook gewoon nog in hoor, maar wel met de bewustwording dat het 2020 is”, legt Thomas Acda - die Willem speelt - uit op Nu.nl.
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding