TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ruim twee decennia geleden beleefde Maria Bello haar doorbraak als Anna Del Amico in ER, nu te zien op RTL 8. Ze was in die tijd een belangrijke tegenspeelster van George Clooney, die de rol van kinderarts Doug Ross voor zijn rekening nam. Na haar vertrek uit de reeks, verdween ze enigszins uit beeld.
Inmiddels zijn we heel wat jaren verder, maar is Maria er weer in geslaagd om een grote rol in een internationale topserie te scoren: in NCIS speelt ze Jack Sloane, een forensisch psycholoog die met haar inzichten al menig crimineel achter de tralies liet belanden. In het team kan ze het prima vinden met haar leidinggevende Gibbs. Samen met hun collega's onderzoeken ze ditmaal een verdacht sterfgeval. Hoofdverdachte: de buurvrouw van het slachtoffer.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)