TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De IRT-affaire, diverse ontsnappingen uit de gevangenis en een spraakmakend televisieoptreden bij Sonja Barend. Het is slechts een greep uit het leven van de Nederlandse topcrimineel Stanley Hillis, waar de dramaserie Stanley H. in vier afleveringen op terugblikt.
Jeroen Spitzenberger kruipt in de huid van de naamgever van de serie, die in 1946 ter wereld kwam. Hillis begon als bankovervaller en kwam uiteindelijk in de drugswereld terecht. Zo was hij een van de hoofdrolspelers in de IRT-affaire van de jaren 90. Hierbij faciliteerden politie en justitie de doorvoer van containers vol drugs. De Nederlandse crimineel werd in 2011 geliquideerd, op klaarlichte dag en omgeven door politie. Desondanks is niet bekend wie verantwoordelijk is voor zijn dood.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint