TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Negen mannen werden eind jaren 90 veroordeeld voor de moord op een dame uit Arnhem. Nu, twintig jaar later, bestaan nog steeds veel vraagtekens over de manier waarop de zaak werd onderzocht. In dit laatste deel van de documentaire De villamoord een reconstructie van die bewuste avond op 2 september 1998. De politie blijkt vooral te hebben onderzocht wie de moord heeft gepleegd, zonder goed te bekijken wat er nu precies in de villa is gebeurd.
Informatie blijkt te zijn achtergehouden voor de rechters en beschrijvingen in het dossier lijken niet te stroken met de werkelijkheid. Intussen strijdt een aantal veroordeelden al jaren voor heropening van de zaak en eerherstel. Onlangs kwam in het nieuws dat de kans groot is dat het tot heropening van de zaak komt.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?