TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dingen lopen namelijk allesbehalve gesmeerd in de aanloop naar de bruiloft en dus ook niet in deze achtste aflevering van het derde seizoen. Dewi (Esmée van Kampen) denkt dat ze zwanger is. Bette (Linda de Mol) raakt in paniek als Juul haar bruidsjurk heeft laten verstellen. Johans ex dreigt daarbij ook nog eens de hele ceremonie te verpesten. Kan er dan werkelijk helemaal niets goed gaan?
Als je dacht dat je daarmee het drama wel hebt gehad, heb je het mis. Ruxandra (Elise Schaap) is namelijk ook nog eens allerminst blij als ze stiekem een stuk van Thomas' nieuwe boek leest. En Kirk (Rop Verheijen) kan maar moeilijk inspiratie vinden voor zijn lied voor Bettes bruiloft.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten