TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De onzelfzuchtige Gösta (Vilhelm Blomgren) heeft echt alles over voor zijn medemens. Jammer genoeg komt hij daardoor zelf in de knel. In de Zweedse serie Gösta loopt de kleine boswoning van de kinderpsycholoog inmiddels over van mensen die een beroep doen op zijn grote hart. Na een Syrische vluchteling, Gösta’s vader, een patiënt en een oude vriend staat nu zijn moeder op de stoep.
Ze wil Gösta’s huisje gebruiken als uitvalsbasis voor het maken van natuurfoto’s, maar waar moet deze nieuwe gast nu weer slapen? De zwarte comedy Gösta, waarvan vanavond weer een dubbele aflevering wordt uitgezonden, is geschreven en geregisseerd door Lukas Moodysson. De maker van het filmhuissucces Fucking Åmål filmde de serie grotendeels op de boerderij van zijn vader.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set