TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De onzelfzuchtige Gösta (Vilhelm Blomgren) heeft echt alles over voor zijn medemens. Jammer genoeg komt hij daardoor zelf in de knel. In de Zweedse serie Gösta loopt de kleine boswoning van de kinderpsycholoog inmiddels over van mensen die een beroep doen op zijn grote hart. Na een Syrische vluchteling, Gösta’s vader, een patiënt en een oude vriend staat nu zijn moeder op de stoep.
Ze wil Gösta’s huisje gebruiken als uitvalsbasis voor het maken van natuurfoto’s, maar waar moet deze nieuwe gast nu weer slapen? De zwarte comedy Gösta, waarvan vanavond weer een dubbele aflevering wordt uitgezonden, is geschreven en geregisseerd door Lukas Moodysson. De maker van het filmhuissucces Fucking Åmål filmde de serie grotendeels op de boerderij van zijn vader.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire