TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een soap zonder onmogelijke liefdes is ondenkbaar. De sluimerende verliefdheid van Merel en Marwan zorgt ook al weken voor problemen in GTST. Merel (Sophie Bouquet) weet dat ze ver uit de buurt moet blijven van de man die haar zusje zwanger heeft gemaakt. Ze deed alles om hem te vergeten, kreeg zelfs een relatie met een ander, maar Marwan (Hassan Slaby) blijft onweerstaanbaar. En hij is daar niet ongevoelig voor.
Merel kan het in deze aflevering niet laten hem op te zoeken in de buurtsuper. Ondertussen is Richard (Edwin Jonker) gefrustreerd nu duidelijk is dat Daan hem al weken heeft afgeluisterd. Hij weet zeker dat er nog meer verborgen camera’s hangen en gaat op zoek. Linda (Babette van Veen) en Anton (Joep Sertons) lijken te twijfelen over hun verhuizing naar Bonaire.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden