TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
“We hebben gehoord dat de stemming in Nederland is omgeslagen”, vertrouwt Anne de camera toe in Het videodagboek van Anne Frank. “Dus dat er steeds meer antisemitische sentimenten zijn. Zelfs van mensen van wie we het niet zouden verwachten.” Het bericht maakt Anne verdrietig. Ze snapt niet dat mensen over haar oordelen terwijl ze haar helemaal niet kennen.
Anne vraagt zich af of ze ooit de kans krijgt om te laten zien wie ze echt is. Intussen is het erg heet in het Achterhuis en de bewoners kunnen geen raam open zetten. Het eten is ook nog eens slecht én de riolering is stuk, wat voor een nieuwe uitdaging zorgt. Het valt Anne allemaal zwaar en ze vraagt zich af hoe lang de invasie nog op zich laat wachten. En dan is er op 6 juni 1944 goed nieuws.
We volgen Anne Frank. Anne filmt zichzelf en de gebeurtenissen in het Achterhuis, kijkt terug op de tijd voor de onderduik, vertelt over de oorlog en deelt haar diepste gedachten en gevoelens. Ook blikt Anne terug op de laatste zes maanden van haar leven in de kampen.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'