TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
“We hebben gehoord dat de stemming in Nederland is omgeslagen”, vertrouwt Anne de camera toe in Het videodagboek van Anne Frank. “Dus dat er steeds meer antisemitische sentimenten zijn. Zelfs van mensen van wie we het niet zouden verwachten.” Het bericht maakt Anne verdrietig. Ze snapt niet dat mensen over haar oordelen terwijl ze haar helemaal niet kennen.
Anne vraagt zich af of ze ooit de kans krijgt om te laten zien wie ze echt is. Intussen is het erg heet in het Achterhuis en de bewoners kunnen geen raam open zetten. Het eten is ook nog eens slecht én de riolering is stuk, wat voor een nieuwe uitdaging zorgt. Het valt Anne allemaal zwaar en ze vraagt zich af hoe lang de invasie nog op zich laat wachten. En dan is er op 6 juni 1944 goed nieuws.
We volgen Anne Frank. Anne filmt zichzelf en de gebeurtenissen in het Achterhuis, kijkt terug op de tijd voor de onderduik, vertelt over de oorlog en deelt haar diepste gedachten en gevoelens. Ook blikt Anne terug op de laatste zes maanden van haar leven in de kampen.
True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne