TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Aan Shownieuws vertelde de 57-jarige alleskunner dat ze op de set van haar nieuwe misdaadserie streng in de gaten wordt gehouden door regisseur Wil Koopman
De Mol speelt in Diepe Gronden een bloedserieuze profiler die moordzaken probeert op te lossen. Dat is zo'n ernstige zaak dat Koopman nul emotie wil zien op het gezicht van de hoofdrolspeler. Dat is best lastig voor Linda, die al geregeld een scène heeft verpest omdat ze toch een lachje liet zien.
Diepe Gronden moet de sfeer van een typische Scandinavische krimi uitademen. De vierdelige reeks is in 2022 te zien en naast Linda de Mol zijn er rollen voor onder anderen Chris Zegers, Susan Visser en Egbert Jan Weeber.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer