TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Aan Shownieuws vertelde de 57-jarige alleskunner dat ze op de set van haar nieuwe misdaadserie streng in de gaten wordt gehouden door regisseur Wil Koopman
De Mol speelt in Diepe Gronden een bloedserieuze profiler die moordzaken probeert op te lossen. Dat is zo'n ernstige zaak dat Koopman nul emotie wil zien op het gezicht van de hoofdrolspeler. Dat is best lastig voor Linda, die al geregeld een scène heeft verpest omdat ze toch een lachje liet zien.
Diepe Gronden moet de sfeer van een typische Scandinavische krimi uitademen. De vierdelige reeks is in 2022 te zien en naast Linda de Mol zijn er rollen voor onder anderen Chris Zegers, Susan Visser en Egbert Jan Weeber.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot