TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Aan Shownieuws vertelde de 57-jarige alleskunner dat ze op de set van haar nieuwe misdaadserie streng in de gaten wordt gehouden door regisseur Wil Koopman
De Mol speelt in Diepe Gronden een bloedserieuze profiler die moordzaken probeert op te lossen. Dat is zo'n ernstige zaak dat Koopman nul emotie wil zien op het gezicht van de hoofdrolspeler. Dat is best lastig voor Linda, die al geregeld een scène heeft verpest omdat ze toch een lachje liet zien.
Diepe Gronden moet de sfeer van een typische Scandinavische krimi uitademen. De vierdelige reeks is in 2022 te zien en naast Linda de Mol zijn er rollen voor onder anderen Chris Zegers, Susan Visser en Egbert Jan Weeber.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'