TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De tweede aflevering van miniserie The loudest voice maakt een sprong in de tijd: naar 11 september 2001. De voorbije jaren heeft Fox News een flinke inhaalslag gemaakt en komt op het punt CNN in te halen als de grootste nieuwszender van de VS. Dan staat de wereld ineens op z’n kop door de aanslagen op de Twin Towers en het Pentagon.
Roger Ailes (Russell Crowe) grijpt deze gebeurtenissen aan om nóg meer kijkers naar zijn zender te trekken. Op een slimme manier maakt hij gebruik van de angst onder de Amerikanen, en speelt handig in op het patriottisme dat bij hen oplaait. Ailes maakt van Fox News in deze grote crisis de spreekbuis van de regering en oefent zo tegelijkertijd met zijn zender invloed uit op het beleid van president George W. Bush.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?