TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De tweede aflevering van miniserie The loudest voice maakt een sprong in de tijd: naar 11 september 2001. De voorbije jaren heeft Fox News een flinke inhaalslag gemaakt en komt op het punt CNN in te halen als de grootste nieuwszender van de VS. Dan staat de wereld ineens op z’n kop door de aanslagen op de Twin Towers en het Pentagon.
Roger Ailes (Russell Crowe) grijpt deze gebeurtenissen aan om nóg meer kijkers naar zijn zender te trekken. Op een slimme manier maakt hij gebruik van de angst onder de Amerikanen, en speelt handig in op het patriottisme dat bij hen oplaait. Ailes maakt van Fox News in deze grote crisis de spreekbuis van de regering en oefent zo tegelijkertijd met zijn zender invloed uit op het beleid van president George W. Bush.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)