TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met een sombere sfeer en sterke cast steekt de Franse misdaadserie The promise haar Scandinavische voorbeelden naar de kroon. In de laatste dubbele aflevering moet nog veel worden opgehelderd. Net als haar vader twintig jaar geleden onderzoekt rechercheur Sarah Castaing (Sofia Essaïdi) de verdwijning van een jong meisje.
Als haar voormalige schoolliefde Tony (Robinson Stévenin) terugkeert in haar leven, bloeit hun romance weer op. Te laat ontdekt Sarah dat Tony een verdachte is in haar onderzoek. Dat heeft grote gevolgen, maar ze laat zich niet op een zijspoor zetten. De Frans-Marokkaanse Essaïdi is voortreffelijk in de rol van Sarah, die ze beschrijft als 'een vrouw die geen vrede heeft met het verleden, en daarom moeite heeft met haar leven in het heden'.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan