TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met een sombere sfeer en sterke cast steekt de Franse misdaadserie The promise haar Scandinavische voorbeelden naar de kroon. In de laatste dubbele aflevering moet nog veel worden opgehelderd. Net als haar vader twintig jaar geleden onderzoekt rechercheur Sarah Castaing (Sofia Essaïdi) de verdwijning van een jong meisje.
Als haar voormalige schoolliefde Tony (Robinson Stévenin) terugkeert in haar leven, bloeit hun romance weer op. Te laat ontdekt Sarah dat Tony een verdachte is in haar onderzoek. Dat heeft grote gevolgen, maar ze laat zich niet op een zijspoor zetten. De Frans-Marokkaanse Essaïdi is voortreffelijk in de rol van Sarah, die ze beschrijft als 'een vrouw die geen vrede heeft met het verleden, en daarom moeite heeft met haar leven in het heden'.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'