TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De derde Europese titel op rij. Dat is komende week het doel van de hockeymannen op het EK in Antwerpen. Zaterdag was Ierland de eerste tegenstander, nu wacht met Duitsland een tegenstander van nog groter formaat. Beide ploegen kennen elkaar door en door. Kort voor het toernooi speelden Nederland en Duitsland nog twee oefenduels: beide teams wonnen een keer.
Of Oranje succes boekt deze week, is deels afhankelijk van Mink van der Weerden. Heeft de strafcornerspecialist zijn vizier op scherp staan, dan beschikt Nederland over een dodelijk wapen. Van der Weerden bereikte al de magische grens van honderd interlandgoals en pakweg 95 procent daarvan scoorde hij met zijn verwoestende sleeppush. De Oranjeaanvallers weten dus wat hen te doen staat: strafcorners versieren.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni