TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Om 21.00 uur gaat het Europees Kampioenschap van start. Normaal gesproken opent het gastland het EK, maar aangezien dit toernooi in elf landen plaatsvindt is er geloot. En zo speelt Turkije dus in het Stadio Olimpico in Rome ‘thuis’ tegen Italië. Die ploeg won alle tien kwalificatiewedstrijden en is op toernooien altijd sterk. Turkije is in vorm; aan de hand van de 35-jarige Burak Yilmaz versloeg de ploeg in maart nog Oranje met 4-2.
Meer over het EK lees je hier!
De wedstrijd heeft ook nog en Nederlands tintje. De scheidsrechter van het openingsduel is namelijk de Nederlander Danny Makkelie. Voor de 38-jarige arbiter is het een spannende avond in Rome want het is zijn eerste grote toernooi. Eerder was hij op het WK van 2018 wel al actief als videoscheidsrechter.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters