TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Formule 1 verhuist na dit seizoen naar Viaplay en het Scandinavische NENT gaat de races met een heel ander team doen. Nadat eerder al bekend werd dat Olav Mol en Jack Plooij niet meegingen, heeft Robert Doornbos nu ook het slechte nieuws gekregen.
"NENT kiest helaas niet voor mij als analyticus. Ze gaan een andere route in", zegt Doornbos in gesprek met BN DeStem. De oud-coureur was negen jaar lang als analyticus werkzaam bij Ziggo Sport, nadat het de rechten van de Formule 1 van RTL had overgenomen.
Viaplay gaat ervoor om internationale ex-coureurs in te zetten als analisten, maar voor Doornbos was er geen plekje beschikbaar. De oud-coureur, die van 2004 tot 2006 actief was in de koningsklasse van de autosport, boekte als racer zijn beste resultaat tijdens de GP van Brazilië in 2006, toen hij twaalfde werd.
Het commentaar bij de Formule 1-races wordt vanaf volgend jaar verzorgd door Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk, die de stem van Olav Mol moeten zien te vervangen. Mol heeft dertig jaar Formule 1-races van zijn commentaar voorzien. Amber Brantsen, sinds 2017 nieuwslezer bij de NOS, zal de vaste presentatrice zijn.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!