TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De zeventiende Grand Prix van het jaar wordt even wennen voor de fanatieke fans van de Formule 1. Vanwege het tijdsverschil met Nederland vinden de Amerikaanse sessies namelijk niet midden op de dag plaats, maar pas laat op de avond. Zo start zaterdag de kwalificatie om 23:00 uur.
Gooi er dus maar wat energiedrankjes (Red Bull, bijvoorbeeld) en koffie tegenaan, want deze wedstrijd kan nog weleens spannend worden. De afgelopen jaren wist Lewis Hamilton zes keer de GP van de Verenigde Staten te winnen, tegenover nul keer voor Max Verstappen. Weet de in België geboren Nederlander hier verandering in te brengen?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'