TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is een simpele én succesvolle formule: twee bekende Nederlanders laten beelden van sportprestaties zien, die zij inspirerend vinden. Voor Mijn sportzomer kunnen ze daarvoor gebruikmaken van het propvolle archief van Studio sport. Deze keer zijn twee snelle mannen te gast.
Gregory Sedoc is een voormalig hordeloper, die uitkwam op de Olympische Spelen van 2004, 2008 en 2012. Zijn Europese titel indoor in 2007 is zijn grootste prestatie. Studio sport zet hem graag in voor zijn enthousiaste analyses van atletiekwedstrijden. Dolf Jansen is bekend van zijn werk als cabaretier - eerst samen met collega Hans Sibbel en later solo -, maar hij is ook een getalenteerd atleet. Hij loopt geregeld marathons in tijden die voor een amateur zeker de moeite waard zijn.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip