TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Aan de andere kant van de wereld is het nog middag en dus beginnen de beste schaatsers ter wereld op een voor ons ongebruikelijk tijdstip aan de tweede dag van de WK afstanden. De mannen rijden de 10 kilometer, daarna schaatsen de vrouwen de ploegachtervolging, waarna de snelste schaatsers ter wereld de 500 meter afraffelen op de snelste baan ter wereld.
De 10.000 meter wordt niet vaak gereden, maar als het gebeurt is er spektakel. Patrick Roest en Jorrit Bergsma krijgen concurrentie van Danila Semerikov uit Rusland. Op de 500 meter doet Nederland ook weer mee: Dai Dai Ntab werd op de EK afstanden tweede achter gedoodverfde wereldkampioen Pavel Koelizjnikov. Jutta Leerdam kon op de EK haar bloedvorm op de 500 meter niet laten zien door een blessure. Nu mag ze los.
Wil je weten wie wanneer op de snelste ijsbaan ter wereld staat? Wij hebben het voor je op een rijtje gezet. Lees het hier!
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij