TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Aan de andere kant van de wereld is het nog middag en dus beginnen de beste schaatsers ter wereld op een voor ons ongebruikelijk tijdstip aan de tweede dag van de WK afstanden. De mannen rijden de 10 kilometer, daarna schaatsen de vrouwen de ploegachtervolging, waarna de snelste schaatsers ter wereld de 500 meter afraffelen op de snelste baan ter wereld.
De 10.000 meter wordt niet vaak gereden, maar als het gebeurt is er spektakel. Patrick Roest en Jorrit Bergsma krijgen concurrentie van Danila Semerikov uit Rusland. Op de 500 meter doet Nederland ook weer mee: Dai Dai Ntab werd op de EK afstanden tweede achter gedoodverfde wereldkampioen Pavel Koelizjnikov. Jutta Leerdam kon op de EK haar bloedvorm op de 500 meter niet laten zien door een blessure. Nu mag ze los.
Wil je weten wie wanneer op de snelste ijsbaan ter wereld staat? Wij hebben het voor je op een rijtje gezet. Lees het hier!
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026