TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Aan de andere kant van de wereld is het nog middag en dus beginnen de beste schaatsers ter wereld op een voor ons ongebruikelijk tijdstip aan de tweede dag van de WK afstanden. De mannen rijden de 10 kilometer, daarna schaatsen de vrouwen de ploegachtervolging, waarna de snelste schaatsers ter wereld de 500 meter afraffelen op de snelste baan ter wereld.
De 10.000 meter wordt niet vaak gereden, maar als het gebeurt is er spektakel. Patrick Roest en Jorrit Bergsma krijgen concurrentie van Danila Semerikov uit Rusland. Op de 500 meter doet Nederland ook weer mee: Dai Dai Ntab werd op de EK afstanden tweede achter gedoodverfde wereldkampioen Pavel Koelizjnikov. Jutta Leerdam kon op de EK haar bloedvorm op de 500 meter niet laten zien door een blessure. Nu mag ze los.
Wil je weten wie wanneer op de snelste ijsbaan ter wereld staat? Wij hebben het voor je op een rijtje gezet. Lees het hier!
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight