TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Aan de andere kant van de wereld is het nog middag en dus beginnen de beste schaatsers ter wereld op een voor ons ongebruikelijk tijdstip aan de tweede dag van de WK afstanden. De mannen rijden de 10 kilometer, daarna schaatsen de vrouwen de ploegachtervolging, waarna de snelste schaatsers ter wereld de 500 meter afraffelen op de snelste baan ter wereld.
De 10.000 meter wordt niet vaak gereden, maar als het gebeurt is er spektakel. Patrick Roest en Jorrit Bergsma krijgen concurrentie van Danila Semerikov uit Rusland. Op de 500 meter doet Nederland ook weer mee: Dai Dai Ntab werd op de EK afstanden tweede achter gedoodverfde wereldkampioen Pavel Koelizjnikov. Jutta Leerdam kon op de EK haar bloedvorm op de 500 meter niet laten zien door een blessure. Nu mag ze los.
Wil je weten wie wanneer op de snelste ijsbaan ter wereld staat? Wij hebben het voor je op een rijtje gezet. Lees het hier!
De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Oogappels, The Hobbit: The Desolation of Smaug
06:00Advent dag 10 | Nooit meer streamstress met de gratis Binge-app!
18:52AVROTROS deelt nieuwe namen en eerste beelden van Woeste Grond seizoen 3
18:17Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar