TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was de afgelopen weken de meest gestelde vraag aan Max Verstappen: wordt hij dit seizoen voor het eerst in zijn carrière wereldkampioen in de Formule 1? In Australië start het nieuwe raceseizoen, daar zal blijken of hij zich kan mengen in de titelstrijd.
De afgelopen jaren bleek al dat het met de racekwaliteiten van Verstappen wel goed zit. Hij toonde soms misschien iets te veel bravoure, maar het was toch vooral zijn auto die problemen opleverde. En laat nou net die bolide dit seizoen een metamorfose hebben ondergaan. De voorvleugel ziet er anders uit en het chassis is vernieuwd. Maar de grootste verandering aan de Red Bull is de krachtbron: de nieuwe Honda-motor. Red Bull hoopt hiermee dit jaar de concurrentie aan te kunnen met Mercedes en Ferrari.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!