TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een belangrijke week voor de Nederlandse wedstrijdzwemmers in Boedapest. Eindelijk starten de Europese kampioenschappen zwemmen. Het evenement zou eigenlijk vorig jaar plaatsvinden, maar daar ging toen een streep doorheen. Voor de ploeg staat er veel op het spel in de prachtige Donau Arena. Zwemmers als Ranomi Kromowidjojo en Femke Heemskerk zijn al zeker van de Olympische Spelen in Tokio, maar voor andere atleten is het EK een laatste kans zich te kwalificeren.
De zwembond KNZB heeft ook een aantal talenten naar Hongarije gestuurd. "Dit EK is een ideaal podium voor een groep jonge sporters om voor het eerst op internationaal seniorenniveau te acteren", zegt technisch directeur André Cats daarover. De bond stuurt veertien vrouwen en dertien mannen.
Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar
14:45Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak