TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een belangrijke week voor de Nederlandse wedstrijdzwemmers in Boedapest. Eindelijk starten de Europese kampioenschappen zwemmen. Het evenement zou eigenlijk vorig jaar plaatsvinden, maar daar ging toen een streep doorheen. Voor de ploeg staat er veel op het spel in de prachtige Donau Arena. Zwemmers als Ranomi Kromowidjojo en Femke Heemskerk zijn al zeker van de Olympische Spelen in Tokio, maar voor andere atleten is het EK een laatste kans zich te kwalificeren.
De zwembond KNZB heeft ook een aantal talenten naar Hongarije gestuurd. "Dit EK is een ideaal podium voor een groep jonge sporters om voor het eerst op internationaal seniorenniveau te acteren", zegt technisch directeur André Cats daarover. De bond stuurt veertien vrouwen en dertien mannen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2