TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het schaatsgeweld in de Heerenveense bubbel Thialf gaat verder met de Europese kampioenschappen allround en sprint. Grote afwezigen zijn tienvoudig en regerend kampioen allround Sven Kramer en Ireen Wüst, die het toernooi sinds 2008 vijf keer won. De twee grootheden kwalificeerden zich eind december niet voor het toernooi.
De vrouw in vorm Antoinette de Jong is wel van de partij om haar allroundtitel te verdedigen. Bij het EK sprint is Kai Verbij erop gebrand zijn titel te prolongeren. Twee jaar geleden hield hij onder meer het Noorse sprintkanon Håvard Lorentzen achter zich. In het sprinttoernooi rijden de mannen en de vrouwen vandaag hun eerste 500 en 1000 meter. De allrounders doen de 500 m (mannen en vrouwen), 3000 m (vrouwen) en 5 kilometer (mannen).
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag