TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede dag van de World Cup shorttrack in Dordrecht belooft spektakel. Eerst staan de halve finales en de eindstrijd van de1500 meter (mannen en vrouwen) op het programma, dan zijn er de 1000 meter-finales en de dag eindigt met de spectaculaire aflossingsfinales voor gemengde teams. Nederland heeft met Suzanne Schulting de topfavoriet voor de 1000 meter. De olympisch-, wereld- én Europees kampioen is de afgelopen twee jaar bijna ongenaakbaar op deze afstand. Kan ze het thuispubliek trakteren op een zege?
Bij de mannen keert Sjinkie Knegt terug op de schaatsbaan. De Fries was lang uitgeschakeld vanwege brandwonden, opgelopen bij het aansteken van zijn houtkachel. Tot het laatste moment was het onzeker of hij zijn rentree zou maken in Dordrecht, maar de Fries is erbij.
Sjinkie Knegt maakt dit weekend tijdens de wereldbekerfinale in Dordrecht - na 13 maanden eruit te zijn geweest - zijn rentree.
🗣️ "Ik weet natuurlijk wat ik in trainingen laat zien, maar in de wedstrijden is dat nog maar even afwachten."
Meer → https://t.co/MWpwTb9kRn pic.twitter.com/B8UTusYJFH — NOS Sport (@NOSsport) February 12, 2020
De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën
06:47Vanavond op TV: Strijders, Prijzenjacht, Batman Begins
12:49Ongeloof in Make Up Your Mind na onthulling: 'Ik was zó overtuigd'
11:07Video: Clouseau schittert in Beste Zangers met 'Thuis Bij Jou'
10:06Nagenieten: Desray maakt indruk met 'Grow' van Jeangu Macrooy in Beste Zangers