TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op dag twee van het NK sprint komen de schaatsers naar Thialf voor een tweede 500 en 1000 meter. Als die afstanden zijn verreden, is bekend wie zich een jaar lang Nederlands kampioen sprint mogen noemen. Letitia de Jong is de regerend kampioen, maar zij doet dit jaar geen gooi naar de titel. De Jong, die tijdens de vorige editie drie van de vier afstanden won, kampte eerder dit jaar met een hardnekkige heupblessure.
De partner van Ireen Wüst zal het toernooi daarom aan zich voorbij laten gaan. Ze rijdt alleen een paar afstanden om ritme op te doen. Andere rappe vrouwen zoals Femke Kok, Jorien ter Mors en Sanneke de Neeling zullen proberen hun slag te slaan. Kok werd onlangs in Heerenveen Nederlands kampioen op de 500 meter en veroverde zilver op de 1000 meter.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek