TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op dag twee van het NK sprint komen de schaatsers naar Thialf voor een tweede 500 en 1000 meter. Als die afstanden zijn verreden, is bekend wie zich een jaar lang Nederlands kampioen sprint mogen noemen. Letitia de Jong is de regerend kampioen, maar zij doet dit jaar geen gooi naar de titel. De Jong, die tijdens de vorige editie drie van de vier afstanden won, kampte eerder dit jaar met een hardnekkige heupblessure.
De partner van Ireen Wüst zal het toernooi daarom aan zich voorbij laten gaan. Ze rijdt alleen een paar afstanden om ritme op te doen. Andere rappe vrouwen zoals Femke Kok, Jorien ter Mors en Sanneke de Neeling zullen proberen hun slag te slaan. Kok werd onlangs in Heerenveen Nederlands kampioen op de 500 meter en veroverde zilver op de 1000 meter.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten