TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is er deze week dan ook op of onder voor de mannen van FC Utrecht. De club staat namelijk op de derde plaats in de Eredivisie-ranglijst, vlak onder PSV en vlak boven Willem II. Deze week treft de club sc Heerenveen die het momenteel moet doen met een achtste plaats. Aan scheidsrechter Jochem Kamphuis de taak om de wedstrijd in het Galgenwaard in goede banen te leiden.
Voorafgaand aan de wedstrijd is er eerst nog een moment aandacht voor de onlangs overleden Jan Rolink (53). De fanatieke FC Utrecht-fan werd met name bekend door in het stadion koprollen te maken op de grasmat. Helaas kwamen die avonturen recent definitief ten einde. De gezondheid van de Utrechter, die een verstandelijke beperking had, holde de laatste maanden al flink achteruit. Begin oktober kwam het nieuws naar buiten dat hij was overleden.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'