TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Marius Kipserem heeft tijdens de Marathon van Rotterdam een doel: zijn parcoursrecord uit 2019 verbeteren. De Keniaan snelde in die laatste editie in een tijd van 2:04.11 naar de overwinning. In 2016 was hij twee minuten langzamer, maar won hij ook. De Belg Bashir Abdi, die brons won op de Olympische Spelen in Tokio, doet een aanval op het Europees record.
Het was overigens lang onzeker of de marathon door zou gaan: pas op 16 september gaf burgemeester Ahmed Aboutaleb groen licht. Eerder werd de race al verplaatst van april naar oktober. Studio sport besteedt ook aandacht aan de slotdag van het WK baanwielrennen in Roubaix. De vrouwen komen onder meer in actie op het onderdeel keirin. De Nederlander Shanne Braspennincx is de olympisch kampioen.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator