TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Marius Kipserem heeft tijdens de Marathon van Rotterdam een doel: zijn parcoursrecord uit 2019 verbeteren. De Keniaan snelde in die laatste editie in een tijd van 2:04.11 naar de overwinning. In 2016 was hij twee minuten langzamer, maar won hij ook. De Belg Bashir Abdi, die brons won op de Olympische Spelen in Tokio, doet een aanval op het Europees record.
Het was overigens lang onzeker of de marathon door zou gaan: pas op 16 september gaf burgemeester Ahmed Aboutaleb groen licht. Eerder werd de race al verplaatst van april naar oktober. Studio sport besteedt ook aandacht aan de slotdag van het WK baanwielrennen in Roubaix. De vrouwen komen onder meer in actie op het onderdeel keirin. De Nederlander Shanne Braspennincx is de olympisch kampioen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:45De TV van gisteren: seizoensslot Zeeman Confronteert verbijstert kijkers en nostalgie in WK-special De Reünie