TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rafael Nadal is normaal gesproken de te kloppen man in de finale van Roland Garros. Dit keer is er een finale zonder hem op het gravel van Roland Garros. Het gaat tussen Stefano Tsitsipás en Novak Djokovic.
Rafael Nadal bereikte vorig jaar na de gewonnen finale tegen Novak Djokovic het onwaarschijnlijke aantal van honderd winstpartijen op Roland Garros. De Spanjaard gaf de nummer 1 van de wereld een oorwassing (6-0, 6-2, 7-5) en mocht voor de dertiende keer de beker in Parijs omhooghouden. Een ongekende prestatie, en het is onwaarschijnlijk dat iemand dit ooit nog gaat overtreffen.
De gravelkoning had dit jaar een voor zijn doen matige voorbereiding - zo verloor hij van Andrej Roeblev in Monte Carlo en Alexander Zverev in Madrid - maar normaal gesproken is hij in Parijs de te kloppen man. Dit jaar niet. De finaleplaatsen zijn voor Novak Djokovic en de Griek Stafano Tsitsipás.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?