TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rafael Nadal is normaal gesproken de te kloppen man in de finale van Roland Garros. Dit keer is er een finale zonder hem op het gravel van Roland Garros. Het gaat tussen Stefano Tsitsipás en Novak Djokovic.
Rafael Nadal bereikte vorig jaar na de gewonnen finale tegen Novak Djokovic het onwaarschijnlijke aantal van honderd winstpartijen op Roland Garros. De Spanjaard gaf de nummer 1 van de wereld een oorwassing (6-0, 6-2, 7-5) en mocht voor de dertiende keer de beker in Parijs omhooghouden. Een ongekende prestatie, en het is onwaarschijnlijk dat iemand dit ooit nog gaat overtreffen.
De gravelkoning had dit jaar een voor zijn doen matige voorbereiding - zo verloor hij van Andrej Roeblev in Monte Carlo en Alexander Zverev in Madrid - maar normaal gesproken is hij in Parijs de te kloppen man. Dit jaar niet. De finaleplaatsen zijn voor Novak Djokovic en de Griek Stafano Tsitsipás.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder