TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rafael Nadal is normaal gesproken de te kloppen man in de finale van Roland Garros. Dit keer is er een finale zonder hem op het gravel van Roland Garros. Het gaat tussen Stefano Tsitsipás en Novak Djokovic.
Rafael Nadal bereikte vorig jaar na de gewonnen finale tegen Novak Djokovic het onwaarschijnlijke aantal van honderd winstpartijen op Roland Garros. De Spanjaard gaf de nummer 1 van de wereld een oorwassing (6-0, 6-2, 7-5) en mocht voor de dertiende keer de beker in Parijs omhooghouden. Een ongekende prestatie, en het is onwaarschijnlijk dat iemand dit ooit nog gaat overtreffen.
De gravelkoning had dit jaar een voor zijn doen matige voorbereiding - zo verloor hij van Andrej Roeblev in Monte Carlo en Alexander Zverev in Madrid - maar normaal gesproken is hij in Parijs de te kloppen man. Dit jaar niet. De finaleplaatsen zijn voor Novak Djokovic en de Griek Stafano Tsitsipás.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid