TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rafael Nadal is normaal gesproken de te kloppen man in de finale van Roland Garros. Dit keer is er een finale zonder hem op het gravel van Roland Garros. Het gaat tussen Stefano Tsitsipás en Novak Djokovic.
Rafael Nadal bereikte vorig jaar na de gewonnen finale tegen Novak Djokovic het onwaarschijnlijke aantal van honderd winstpartijen op Roland Garros. De Spanjaard gaf de nummer 1 van de wereld een oorwassing (6-0, 6-2, 7-5) en mocht voor de dertiende keer de beker in Parijs omhooghouden. Een ongekende prestatie, en het is onwaarschijnlijk dat iemand dit ooit nog gaat overtreffen.
De gravelkoning had dit jaar een voor zijn doen matige voorbereiding - zo verloor hij van Andrej Roeblev in Monte Carlo en Alexander Zverev in Madrid - maar normaal gesproken is hij in Parijs de te kloppen man. Dit jaar niet. De finaleplaatsen zijn voor Novak Djokovic en de Griek Stafano Tsitsipás.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging