TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Rafael Nadal is normaal gesproken de te kloppen man in de finale van Roland Garros. Dit keer is er een finale zonder hem op het gravel van Roland Garros. Het gaat tussen Stefano Tsitsipás en Novak Djokovic.
Rafael Nadal bereikte vorig jaar na de gewonnen finale tegen Novak Djokovic het onwaarschijnlijke aantal van honderd winstpartijen op Roland Garros. De Spanjaard gaf de nummer 1 van de wereld een oorwassing (6-0, 6-2, 7-5) en mocht voor de dertiende keer de beker in Parijs omhooghouden. Een ongekende prestatie, en het is onwaarschijnlijk dat iemand dit ooit nog gaat overtreffen.
De gravelkoning had dit jaar een voor zijn doen matige voorbereiding - zo verloor hij van Andrej Roeblev in Monte Carlo en Alexander Zverev in Madrid - maar normaal gesproken is hij in Parijs de te kloppen man. Dit jaar niet. De finaleplaatsen zijn voor Novak Djokovic en de Griek Stafano Tsitsipás.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan