TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Tour de France van 2020 gaat – als alles volgens plan verloopt – van start in Nice. De openingsrit is 156 kilometer lang en eindigt ook in de Zuid-Franse badplaats. Onderweg: flink wat heuvels, en stevige ook. Het is een voorproefje van wat de renners de eerste week van deze ronde te wachten staat, want geheel tegen de gewoonte in moet het peloton al in de openingsweek stevig in de stijgbeugels.
Dit is het parcours in beeld:
De eerste zware klim staat al in dag 2 op het menu. De rit in en om Nice is meteen een mooie gelegenheid voor de kijkers om te zien hoe de papieren realiteit van de anticoronamaatregelen er in de praktijk uitziet. Staat er inderdaad niet te veel volk langs het traject, hoe ziet het er bij de start en de finish uit, en draagt iedereen die dat moet een mondkapje?
De eerste etappe van de Tour de France zie je om 14:00 uur op NPO 1
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij