TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Live sport: elke dag van 02:00 uur tot 11:00 uur
Tokio Vandaag: elke dag van 18:50 tot 19:55
In deze talkshow praat Sjoerd van Ramshorst ons bij over de recente ontwikkelingen in Tokio. Er zijn ruime samenvattingen en verhalen over de (Nederlandse) deelnemers, reportages en interviews van de NOS-verslaggevers ter plekke en vaste rubrieken.
Studio Tokio: dagelijks van 21:30 uur tot 21:20 uur (weekend tot 22:20)
Live vanuit Scheveningen ontvangt Henry Schut iedere avond atleten, coaches, analisten én gasten van buiten de sportwereld. Oud-olympiërs zoals Ellen Hoog (hockey), Gregory Sedoc (atletiek) en Elis Ligtlee (baanwielrennen) schuiven aan wanneer hun sport aan de beurt is.
Alles over de Olympische Spelen
Eurosport: De zender heeft de live-uitzendrechten voor alle sporten op de Olympische Spelen. De programmering van Eurosport 1 en Eurosport 2 is bijna helemaal gewijd aan de Spelen. Eurosport 1 zit bij de meeste tv-kijkers in hun standaard zenderpakket. Voor Eurosport 2 heb je een aanvullend abonnement nodig.
Discovery+: Op de streamingdienst Discovery+ kun je alle sporten op de Olympische Spelen live zien. Bovendien is basketbal exclusief te zien op discovery+ en Eurosport.
Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'