TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dinsdag werd de Ronde van Vlaanderen (5 april) nog afgelast. Eerder ging er al een streep door de voorjaarsklassiekers Parijs-Roubaix (12 april), de Waalse Pijl (22 april) en Luik-Bastenaken-Luik (26 april). Woensdag kwamen daar de Nederlandse klassieker Amstel Gold Race (19 april), de Scheldeprijs (8 april) en Brabantse Pijl (15 april) nog eens bij.
Naast de eendaagse wedstrijden is ook de Giro d’Italia uitgesteld en het is nog maar de vraag of de Tour de France en de Vuelta doorgang vinden. Donderdag 19 maart zendt Eurosport daarom herhalingen uit van eerder verreden wedstrijden. De zender begint om 11:30 uur met Omloop het Nieuwsblad, waar het wielerseizoen mee wordt begonnen. Om 12:30 uur is het de beurt aan Kuurne-Brussel-Kuurne. Daarna ging alles op slot en kwam de wielerwereld stil te staan.
Vanaf 16:00 uur zijn de grote rondes aan de beurt. Net zoals op de wielerkalender start men met de Giro d’Italia, gevolgd door de Tour de France (17:00 uur) en de Vuelta (18:00 uur).
Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien
10:00Monique over Winter Vol Liefde: ‘Ik heb gehuild om alles wat er over me werd gezegd’
09:42De Hanslers: Mama Mo wil kleding van Denise niet in haar vrachtwagen