TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dinsdag werd de Ronde van Vlaanderen (5 april) nog afgelast. Eerder ging er al een streep door de voorjaarsklassiekers Parijs-Roubaix (12 april), de Waalse Pijl (22 april) en Luik-Bastenaken-Luik (26 april). Woensdag kwamen daar de Nederlandse klassieker Amstel Gold Race (19 april), de Scheldeprijs (8 april) en Brabantse Pijl (15 april) nog eens bij.
Naast de eendaagse wedstrijden is ook de Giro d’Italia uitgesteld en het is nog maar de vraag of de Tour de France en de Vuelta doorgang vinden. Donderdag 19 maart zendt Eurosport daarom herhalingen uit van eerder verreden wedstrijden. De zender begint om 11:30 uur met Omloop het Nieuwsblad, waar het wielerseizoen mee wordt begonnen. Om 12:30 uur is het de beurt aan Kuurne-Brussel-Kuurne. Daarna ging alles op slot en kwam de wielerwereld stil te staan.
Vanaf 16:00 uur zijn de grote rondes aan de beurt. Net zoals op de wielerkalender start men met de Giro d’Italia, gevolgd door de Tour de France (17:00 uur) en de Vuelta (18:00 uur).
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien