TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) is al een tijdje gescheiden, maar hij heeft een goede band met zijn ex.
Wat heet: op een dag staat Lenore (Famke Janssen) bij hem op de stoep om hem te vertellen over haar huwelijksproblemen. Lenores man is daar niet van gediend: hij waarschuwt Bryan dat hij vooral uit haar buurt moet blijven.
De volgende dag vindt Bryan de dode Lenore in zijn eigen appartement. Voor de lokale politie is een en een twee. Ofwel: ze zijn er zeker van dat Bryan de dader is.
Wie de eerste twee Taken-films heeft gezien, weet dat Bryan niet voor één gat te vangen. Ook in Taken 3 maakt hij weer volop gebruik van zijn CIA-skills.
Eerst om uit de gevangenis te ontsnappen, daarna om de echte moordenaar op te sporen en zijn naam te zuiveren.
Taken 3 is het derde en laatste deel van de Taken-trilogie. Geinig weetje: Liam Neeson zou gezegd hebben dat hij alleen terug zou keren als er in dat deel niemand ontvoerd zou worden.
De titel van de film slaat dus eigenlijk niet echt ergens op, maar dat mag de pret niet drukken. Dat vond het bioscooppubliek ook: de film bracht ruim 325 miljoen dollar op.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats