TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Drie keer was Herman Brood in de vorige eeuw te gast bij de TV show. De kunstenaar en muzikant, die twintig jaar geleden overleed, zorgde altijd voor de nodige reuring aan tafel. Ivo Niehe blikt in deze uitzending van 40 jaar TV show samen met Xandra Brood, de vrouw van Herman, en haar dochters terug op diens bijzondere optredens in het programma.
Het waren legendarische uitzendingen, met als hoogtepunt het bezoek in 1996 toen Brood met zijn moeder en opa naar de studio kwam. De hedonistische rocker zat naast zijn moeder en leek welhaast verlegen als zij aan het woord kwam. Lief, maar lastig, noemde zijn moeder hem op de vraag hoe ze Herman moest omschrijven. Zijn opa bleek al net zo ontwapenend. Zijn conclusie: “Herman is een fijn, lief krengetje.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie