TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het record voor het hoogste bedrag voor een televisieoptreden staat op naam van Wim Kan. Hij kreeg in 1976 een miljoen gulden voor zijn oudejaarsconference, een eindejaarstraditie die bij hem is ontstaan. Deze zeer gewaardeerde conference komt voor in het laatste deel van het vierluik 70 jaar tv: Je beste vriend. Hierin bespreekt Han Peekel de nar op televisie.
Al in het begin van de televisiehistorie spelen humor en entertainment een belangrijke rol. Natuurlijk begon het met de Grote Drie: Wim Kan, Toon Hermans en Wim Sonneveld. Later waren onder anderen Van Kooten & De Bie en André van Duin goed voor een schaterlach in de Nederlandse huiskamers. Arjen Lubach is een van de mensen die voorbijkomt als Peekel kijkt naar de televisiehumor van tegenwoordig.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los