TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het record voor het hoogste bedrag voor een televisieoptreden staat op naam van Wim Kan. Hij kreeg in 1976 een miljoen gulden voor zijn oudejaarsconference, een eindejaarstraditie die bij hem is ontstaan. Deze zeer gewaardeerde conference komt voor in het laatste deel van het vierluik 70 jaar tv: Je beste vriend. Hierin bespreekt Han Peekel de nar op televisie.
Al in het begin van de televisiehistorie spelen humor en entertainment een belangrijke rol. Natuurlijk begon het met de Grote Drie: Wim Kan, Toon Hermans en Wim Sonneveld. Later waren onder anderen Van Kooten & De Bie en André van Duin goed voor een schaterlach in de Nederlandse huiskamers. Arjen Lubach is een van de mensen die voorbijkomt als Peekel kijkt naar de televisiehumor van tegenwoordig.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha