TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wist Stef Bos Suzan & Freek in de eerste Beste zangers te ontroeren met zijn versie van hun 'Lied voor niemand anders', nu hoopt het duo een gevoelige snaar te raken bij de 'pater familias' van de groep. De chansonnier staat deze aflevering in het middelpunt. Suzan & Freek maken het zichzelf niet bepaald makkelijk; de twee vakgenoten vertolken Stefs allergrootste hit 'Papa'.
De 59-jarige zanger schreef het in 1988 nadat bij zijn vader kanker was geconstateerd. Voor presentator Simon Keizer, die 21 jaar geleden zijn eigen vader aan de ziekte verloor, is het een emotioneel moment. De vijf andere zangers hebben net als Suzan en Freek een nummer gekozen uit Stefs wensenlijstje. Welke muzikale verrassingen staan hem nog meer te wachten op Ibiza?
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen