TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wist Stef Bos Suzan & Freek in de eerste Beste zangers te ontroeren met zijn versie van hun 'Lied voor niemand anders', nu hoopt het duo een gevoelige snaar te raken bij de 'pater familias' van de groep. De chansonnier staat deze aflevering in het middelpunt. Suzan & Freek maken het zichzelf niet bepaald makkelijk; de twee vakgenoten vertolken Stefs allergrootste hit 'Papa'.
De 59-jarige zanger schreef het in 1988 nadat bij zijn vader kanker was geconstateerd. Voor presentator Simon Keizer, die 21 jaar geleden zijn eigen vader aan de ziekte verloor, is het een emotioneel moment. De vijf andere zangers hebben net als Suzan en Freek een nummer gekozen uit Stefs wensenlijstje. Welke muzikale verrassingen staan hem nog meer te wachten op Ibiza?
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde