TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wist Stef Bos Suzan & Freek in de eerste Beste zangers te ontroeren met zijn versie van hun 'Lied voor niemand anders', nu hoopt het duo een gevoelige snaar te raken bij de 'pater familias' van de groep. De chansonnier staat deze aflevering in het middelpunt. Suzan & Freek maken het zichzelf niet bepaald makkelijk; de twee vakgenoten vertolken Stefs allergrootste hit 'Papa'.
De 59-jarige zanger schreef het in 1988 nadat bij zijn vader kanker was geconstateerd. Voor presentator Simon Keizer, die 21 jaar geleden zijn eigen vader aan de ziekte verloor, is het een emotioneel moment. De vijf andere zangers hebben net als Suzan en Freek een nummer gekozen uit Stefs wensenlijstje. Welke muzikale verrassingen staan hem nog meer te wachten op Ibiza?
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?