TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De ideale partner vinden is voor de meeste mensen een klus. Ook mensen met autisme, niet-aangeboren hersenletsel of een licht verstandelijke beperking worstelen er mee. Voor hen openen Wendy van Dijk en Leonie ter Braak datingbureau Cupido Ofzo en helpen zeven kandidaten een eindje op weg.
“We zitten in een prachtige oude loods in Den Bosch”, zegt Leonie. “Een omgeving met weinig prikkels. Daar gaan we in gesprek, laten mogelijke dates zien en gaan ook mee naar het eerste afspraakje.”
Een beetje steun op de achtergrond is nooit weg, maar op een tweede date moeten de kandidaten het zelf doen. “We koppelen de kandidaten zorgvuldig, daarom is er veel onderling begrip. En natuurlijk zijn er ongemakkelijke situaties, maar die zijn juist lief en aandoenlijk.”
Louis Talpe wordt nog een keer vader
13:56Nog meer pech voor Alex uit Over Mijn Lijk
13:51Vandaag Inside: is botox misschien iets voor Johan Derksen?
13:40Kijk nu naar de trailer van de nieuwe MAX-serie Rust en Vreugd
11:58Waar is Jan Mulder gebleven?