TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dansen is niet alleen een deftige bezigheid voor een club liefhebbers, het is ook een kunstvorm die voor een publiek uit alle hoeken van de samenleving aantrekkelijk is. Dat wil Jan Kooijman in ieder geval laten zien in zijn nieuwe programma Dans met mij. De oud-danser gaat op zoek naar een nieuwe generatie dansers en choreografen om hen aan de tv-kijker voor te stellen. Hij spreekt met hen over hun drijfveren, hun carrière en hun achtergrond.
In de eerste aflevering gaat hij langs bij Shailesh Bahoran. De choreograaf begon in de urban dance, een verzamelnaam voor de dansvormen uit de straat- en hiphopcultuur. Verder spreekt Jan Justin de Jager, die ook op straat begon, maar een opleiding volgde en zich nu toelegt op een poëtische vorm van breakdance.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie