TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland pakt de invoer van illegale goederen voortvarend aan. De douane nam in 2020 al honderden nieuwe mensen in dienst en daar moeten er dit jaar nog honderden bijkomen. De douane in actie volgt de mensen die zich dag en nacht bezighouden met het onderscheppen van smokkelwaar.
In deze aflevering moet het zogeheten Team Bijzondere Bijstand in actie komen, omdat er in het havengebied een insluiper is gezien. Maar de douaniers focussen zich natuurlijk niet alleen op de haven, want via allerlei kanalen komen illegale spullen ons land binnen. Zo speuren ze ook naar verdachte goederen bij de bloemenveiling in Aalsmeer, waar ze een accijnscontrole uitvoeren. Ook stuit de douane op iets verdachts in Maastricht: een kleine zending koffiebonen tussen de bloemen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland