TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vogels doen het vanzelf: slim vliegen. Zo ver mogelijk komen met de minste inspanning. Door gebruik te maken van de wind besparen ze al energie. Daar kunnen vliegtuigbouwers nog veel van leren, en dat proberen ze dan ook.
In een tijd waarin een olieconcern door de rechter wordt gedwongen werk te maken van duurzaamheid ontkomt ook de luchtvaart er niet aan slimmer met grondstoffen om te gaan en de uitstoot van schadelijke stoffen te reduceren.
Wetenschappers experimenteren met lichtere toestellen, elektrisch vliegen en biobrandstoffen. In ‘Het nieuwe vliegen’, een special van De kennis van nu, vertellen onderzoekers hoe het ervoor staat.
De belangrijkste vraag blijft: zijn mensen bereid extra te betalen om het milieu te ontlasten? Want dat zal wel moeten.
Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'
13:52Wanneer is Even Tot Hier weer terug op tv?
12:58Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)