TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vogels doen het vanzelf: slim vliegen. Zo ver mogelijk komen met de minste inspanning. Door gebruik te maken van de wind besparen ze al energie. Daar kunnen vliegtuigbouwers nog veel van leren, en dat proberen ze dan ook.
In een tijd waarin een olieconcern door de rechter wordt gedwongen werk te maken van duurzaamheid ontkomt ook de luchtvaart er niet aan slimmer met grondstoffen om te gaan en de uitstoot van schadelijke stoffen te reduceren.
Wetenschappers experimenteren met lichtere toestellen, elektrisch vliegen en biobrandstoffen. In ‘Het nieuwe vliegen’, een special van De kennis van nu, vertellen onderzoekers hoe het ervoor staat.
De belangrijkste vraag blijft: zijn mensen bereid extra te betalen om het milieu te ontlasten? Want dat zal wel moeten.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'