TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ook Chateau Meiland ontkomt niet aan de coronacrisis. De afgelopen weken had Martien al zijn handen vol aan een gast die tijdens haar verblijf coronaklachten kreeg en op het kasteel in quarantaine moest. Inmiddels is heel Frankrijk in lockdown en dat betekent dat de Meilandjes noodgedwongen vastzitten op Marillaux. Gelukkig krijgen ze visite van Montana, die het voor elkaar kreeg met een privévliegtuig nog net op tijd de grens over te komen.
De handige zus van Maxime komt als geroepen, want de afwasmachine heeft de geest gegeven en Martien staat al klaar om een nieuwe te kopen. Maar daar is eigenlijk helemaal geen geld voor, door de uitbraak van het virus zijn alle reserveringen geannuleerd en hebben de Meilandjes voorlopig geen inkomsten meer.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis