TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Veehouders hebben meer mest dan ze kwijt kunnen, maar voor dit grote probleem werd zo'n vijftien jaar geleden een prachtige uitkomst bedacht. Toch? Teun van de Keuken leert in De vuilnisman dat het helaas nogal tegenvalt. Zogenaamde 'co-vergisters' - gesloten silo's - zouden het mestoverschot vergisten, wat groen biogas zou opleveren. Bovendien zou de meststof die overbleef goed zijn voor de export.
In werkelijkheid wordt het overschot juist alleen maar groter. Bovendien 'slurpen' de vergisters subsidie en verdwijnt er veel meer in dan alleen maar mest: de silo's - het Openbaar Ministerie noemt ze 'toverdoos' - worden gebruikt voor allerlei illegale afvalstromen. Teun verdiept zich in de kwestie, die eerder tot een nachtmerrie leidt dan tot een oplossing.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'