TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Veehouders hebben meer mest dan ze kwijt kunnen, maar voor dit grote probleem werd zo'n vijftien jaar geleden een prachtige uitkomst bedacht. Toch? Teun van de Keuken leert in De vuilnisman dat het helaas nogal tegenvalt. Zogenaamde 'co-vergisters' - gesloten silo's - zouden het mestoverschot vergisten, wat groen biogas zou opleveren. Bovendien zou de meststof die overbleef goed zijn voor de export.
In werkelijkheid wordt het overschot juist alleen maar groter. Bovendien 'slurpen' de vergisters subsidie en verdwijnt er veel meer in dan alleen maar mest: de silo's - het Openbaar Ministerie noemt ze 'toverdoos' - worden gebruikt voor allerlei illegale afvalstromen. Teun verdiept zich in de kwestie, die eerder tot een nachtmerrie leidt dan tot een oplossing.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4