TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vijftig uur achter elkaar dansen voor het Longfonds, met slechts een paar korte pauzes en onder het toeziend oog van scheidsrechters. Honderd koppels gaan de zwaarste uitdaging van hun leven aan in De dansmarathon, een primeur op de Nederlandse tv naar een idee van John de Mol.
Het zijn niet zomaar tweehonderd bikkels die op de dansvloer staan. Te zien is hoe ze audities hebben doorstaan en hoe artsen en fysiotherapeuten hen hebben voorbereid op deze uitputtingsslag. Het duo dat na vijftig uur nog niet moegedanst is, wint maar liefst 100.000 euro. Voordat het zover is, zijn presentatoren Wendy van Dijk en Jan Versteegh er voor de bemoedigende woorden. Opzwepende muziek is er ook: onder anderen Davina Michelle, Trijntje Oosterhuis en Rolf Sanchez treden op.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers