TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vijftig uur achter elkaar dansen voor het Longfonds, met slechts een paar korte pauzes en onder het toeziend oog van scheidsrechters. Honderd koppels gaan de zwaarste uitdaging van hun leven aan in De dansmarathon, een primeur op de Nederlandse tv naar een idee van John de Mol.
Het zijn niet zomaar tweehonderd bikkels die op de dansvloer staan. Te zien is hoe ze audities hebben doorstaan en hoe artsen en fysiotherapeuten hen hebben voorbereid op deze uitputtingsslag. Het duo dat na vijftig uur nog niet moegedanst is, wint maar liefst 100.000 euro. Voordat het zover is, zijn presentatoren Wendy van Dijk en Jan Versteegh er voor de bemoedigende woorden. Opzwepende muziek is er ook: onder anderen Davina Michelle, Trijntje Oosterhuis en Rolf Sanchez treden op.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia