TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vijftig uur achter elkaar dansen voor het Longfonds, met slechts een paar korte pauzes en onder het toeziend oog van scheidsrechters. Honderd koppels gaan de zwaarste uitdaging van hun leven aan in De dansmarathon, een primeur op de Nederlandse tv naar een idee van John de Mol.
Het zijn niet zomaar tweehonderd bikkels die op de dansvloer staan. Te zien is hoe ze audities hebben doorstaan en hoe artsen en fysiotherapeuten hen hebben voorbereid op deze uitputtingsslag. Het duo dat na vijftig uur nog niet moegedanst is, wint maar liefst 100.000 euro. Voordat het zover is, zijn presentatoren Wendy van Dijk en Jan Versteegh er voor de bemoedigende woorden. Opzwepende muziek is er ook: onder anderen Davina Michelle, Trijntje Oosterhuis en Rolf Sanchez treden op.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij