TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Welke actualiteiten er aan bod komen in Dit was het nieuws is nog even afwachten. Wel zeker is dat teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Patrick Laureij gezelschap krijgen van Benjamin Herman en Sander de Kramer. Eerstgenoemde gast reist als jazzmusicus de wereld rond. Benjamin Herman (1968) was twaalf jaar toen hij zijn eerste saxofoon kreeg. Het duurde niet lang voor hij een gevestigde naam in de jazzwereld was. Herman is ook de oprichter van de band New Cool Collective.
Sander de Kramer (1973) werd in 1994 hoofdredacteur van de daklozenkrant in Rotterdam, was voetbalcoach van het Nederlandse daklozenteam en hielp weeskinderen in Sierra Leone. Nog steeds zet hij zich in voor anderen. Daarnaast is hij schrijver en presenteert hij radio- en tv-programma’s.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij