TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dionne Stax begint haar nieuwe seizoen met de zaak van Marcel. Een verhitte woordenwisseling met zijn vader van dertig jaar geleden heeft hem nooit losgelaten. Na een ruzie vertelde zijn vader hem dat hij zijn zoon niet is. Een paar jaar later nam hij dat weer terug, maar de woorden bleven de inmiddels 52-jarige Marcel zijn hele leven achtervolgen.
Nadat vorig jaar zijn zus hem ook nog eens vertelde dat hij een zoon van de buurman is, vindt Marcel het de hoogste tijd om DNA onbekend in te schakelen. Hij wil nu eindelijk duidelijkheid. De tweede zaak in deze aflevering draait om Lies. Haar moeder is twee jaar geleden overleden, maar nu komt de opa van haar vriend met een vreemd verhaal. Hij beweert dat Lies’ moeder een geheim met hem heeft gedeeld.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los