TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een gouden idee kan een fortuin waard zijn. Ook in het tweede seizoen van Dragons’ den is dat de droom van iedere deelnemer. Een nieuwe lichting vindingrijke ondernemers probeert een panel van vijf vermogende investeerders ervan te overtuigen geld te steken in hun product of dienst.
Maar de ‘dragons’ Michel Perridon, Won Yip, Nikkie Plessen, Shawn Harris en Pieter Schoen zijn kritisch en laten zich niet zomaar inpakken met gladde verkooppraatjes. Jort Kelder neemt voor deze reeks de presentatie over van Sander Schimmelpenninck. Het programma is zeker geen onbekend terrein voor Kelder, hij presenteerde in 2007 al voor de KRO de eerste versie van Dragons’ den. Jort begeleidt de kandidaten naar en van hun pitchmoment dat alles in hun leven kan veranderen.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
