TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Regelmatig gaan mensen op pad met een metaaldetector in de hoop dat ze iets waardevols vinden, maar dat pakt weleens anders uit. In E.O.D.: Explosieven Opruimings Dienst stuiten vier jongens met hun apparaat op een compleet wapenarsenaal. En dus komt de EOD in actie. Deze dienst rukt zo’n 2.500 keer per jaar uit om explosieven onschadelijk te maken.
De voorloper is de Mijnopruimingsdienst, die tijdens de Tweede Wereldoorlog ontstond omdat een deel van Nederland lag bezaaid met onontplofte explosieven. De EOD moet ook met spoed naar het Veenkoloniaal Museum in Veendam, dat is ontruimd nadat een flesje explosief picrinezuur werd gevonden. De duikersploeg van de EOD moet eveneens aan de slag. Er is een granaat gevonden in het Kanaal door Walcheren.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside