TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Regelmatig gaan mensen op pad met een metaaldetector in de hoop dat ze iets waardevols vinden, maar dat pakt weleens anders uit. In E.O.D.: Explosieven Opruimings Dienst stuiten vier jongens met hun apparaat op een compleet wapenarsenaal. En dus komt de EOD in actie. Deze dienst rukt zo’n 2.500 keer per jaar uit om explosieven onschadelijk te maken.
De voorloper is de Mijnopruimingsdienst, die tijdens de Tweede Wereldoorlog ontstond omdat een deel van Nederland lag bezaaid met onontplofte explosieven. De EOD moet ook met spoed naar het Veenkoloniaal Museum in Veendam, dat is ontruimd nadat een flesje explosief picrinezuur werd gevonden. De duikersploeg van de EOD moet eveneens aan de slag. Er is een granaat gevonden in het Kanaal door Walcheren.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij