TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een spelshow met Britt Dekker en Martien Meiland, dat is een garantie voor een hoop hilariteit en chaos. Ook in deze aflevering van First & last zijn beide ingrediënten weer volop aanwezig. De kandidaten spelen allerlei ludieke spellen, waarbij ze vooral moeten opletten dat ze het niet te goed én niet te slecht doen. Het doel is om geen eerste of laatste te worden. En die inspanning loont: de uiteindelijke winnaar kan met maximaal 25.000 euro naar huis gaan.
Voor Britt Dekker was het een aardige uitdaging om deze spelshow op te nemen. “Ik was misselijk van de zenuwen”, vertelde ze in Beau. Ook Meiland had veel last had van spanning, verklapte zijn medepresentator. “Maar uiteindelijk is gelukkig alles goed gekomen. We hadden gewoon wat drempelvrees.”
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten