TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wist jij dit al over Janny van der Heijden?
Om het nieuwe jaar in te luiden mogen de deelnemers van Heel Holland bakt gelukskoekjes bakken als technische opdracht. En techniek hebben ze wel nodig, want ze moeten de koekjes op een bepaalde manier dichtvouwen, zodat er een briefje met een wens of spreuk in kan. In Nederland kennen veel mensen deze koekjes van Chinese restaurants, maar in China zelf hebben de meeste inwoners er nog nooit van gehoord.
De lekkernijen zijn waarschijnlijk ooit door een naar Amerika geëmigreerde Japanner bedacht en via de VS is het begrip overgewaaid naar Europa. Inmiddels zijn de koekjes rond de feestdagen in veel winkels te koop en worden ze met Kerst of nieuwjaar genuttigd. Behalve deze opdracht maken de bakkers ook saucijzenbroodjes én een 'bubbelspektakelstuk'.
Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner
16:57Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'