TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
2019 kende ook op entertainmentgebied heel wat hoogte- en dieptepunten. In De 25 meest bijzondere showbizz momenten staat presentator Airen Mylene stil bij een groot aantal onvergetelijke momenten. Zo is 2019 zonder meer het jaar van Duncan Laurence. Nadat hij in mei bewees dat het Eurovisie Songfestival voor Nederland absoluut geen 'losing game' is, stapelt hij succes op succes.
Ook Martien Meiland staat hoog op de lijst: zijn realityserie Chateau Meiland bleek een onvervalste kijkcijferhit die de markante kasteelheer zelfs de Gouden Televizier-Ring opleverde. Daarnaast is er ook aandacht voor minder leuk nieuws: de veelbesproken breuk tussen André Hazes en Monique Westenberg komt ter sprake. Op royaltygebied is de baard van Willem-Alexander memorabel.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje