TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Online zijn Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens al sinds 2016 een ware sensatie met Het jachtseizoen. Op hun YouTube-kanaal StukTV jaagt het drietal wekelijks twee bekende Nederlanders op die vier uur uit handen moeten zien te blijven van het gehaaide drietal. Onder anderen Humberto Tan, Marco Borsato en John van den Heuvel deden al eens een poging om te ontkomen.
Dat valt niet echt mee, want alle deelnemers dragen een knaloranje gevangenisoutfit waardoor ze extra opvallen. Het programma maakt nu de overstap naar televisie. Iets later dan gepland, want Het jachtseizoen zou eigenlijk afgelopen voorjaar al te zien zijn. Door de lockdown kwam de productie echter stil te liggen. Inmiddels is het wel mogelijk om het programma te maken.
Vanavond moeten dus Simon Keizer en Britt Dekker vier uur lang op de vlucht. Komende weken vormen onder anderen Wesley Sneijder & Rolf Sanchez, oud-GTST-collega's Katja Schuurman & Babette van Veen, Wendy van Dijk & Najib Amhali en Bram Krikke & Herman den Blijker de prooi in Het jachtseizoen.
Video: Smullen van parkeerskills van Chantal Janzen
08:11De TV van gisteren: Kijkers hebben moeite met nieuwe gast in B&B Vol Liefde
21:53Paard van Sinterklaas overleden: 'De favoriet van Bram van der Vlugt'
16:57Journalist Derk Sauer (72) overleden aan gevolgen van zeilongeluk
14:30Jan en Dorien uit Boer Zoekt Vrouw zijn getrouwd: 'Met de trekker naartoe gegaan'