TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jong zijn in de 21e eeuw is geen pretje. Jongeren gaan een onzekere toekomst tegemoet met een groeiende kloof tussen arm en rijk, politieke polarisatie en vrijheden die onder druk staan. Na How to be gay en How to be a man onderzoekt Margriet van der Linden in de nieuwe reportageserie How to be young de grote thema's waar Europese jongeren mee worden geconfronteerd.
In de eerste aflevering bekijkt ze de vrouwenrechten in Turkije, het land dat vorig jaar uit een verdrag stapte dat vrouwen en meisjes tegen geweld moest beschermen. Van der Linden ontmoet Ilay, die haar baas wil aanklagen wegens misbruik, maar weinig kans op succes heeft. Dillan maakte video's voor TikTok, maar na een kritisch filmpje over bedreigingen veranderde haar leven in een hel.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden