TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het was niet de vraag óf de zomertournee van de Ik geloof in mij-zangers in de soep zou lopen, maar wanneer. Cameraman Ron Schmid en zijn hyperactieve assistent Saïd hebben weinig ervaring als tourmanagers, dus de geplande concertreeks aan de Costa del Sol verloopt niet van een leien dakje.
Grootste probleem is de afwezigheid van René Le Blanc (foto). De zanger heeft zo'n volle agenda dat hij slechts twee dagen vrij kon maken voor optredens. Maar zelfs die twee dagen lijken niet te lukken, waardoor de spanningen stijgen bij de andere artiesten. Vanavond komt René toch nog opdagen. Hij heeft een hele goede reden voor de vertraging, maar het mag niet baten. Ron kapt de tournee vroegtijdig af terwijl Rutger van Barneveld nog een appeltje te schillen heeft met Saïd.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel