TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is allang geen vraag meer of de familie Boerkamp ambitieus is. In 2006 volgde Ik vertrek de Twellose Alwin, Bionda en hun drie zonen al voor hun emigratie naar Italië en sindsdien is er veel gebeurd. Ze begonnen een B&B, daarna een agriturismo en nu heeft het gezin weer nieuwe plannen.
In de badplaats Cupra Marittima willen ze een gigantisch beach resort bouwen. Ervaren als Alwin en Bionda zijn, moet dit wel lukken. Maar ze zijn nog niet eens begonnen of een grote investeerder trekt zich al terug. De tegenvallers daargelaten, oudste en twintigjarige zoon Mike is trots op zijn ouders. "Had ik nu met mijn vriendin hetzelfde plan gehad, dan zou het me waarschijnlijk niet lukken. Maar de optie om ooit het stokje over te nemen, houd ik altijd open."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside