TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is allang geen vraag meer of de familie Boerkamp ambitieus is. In 2006 volgde Ik vertrek de Twellose Alwin, Bionda en hun drie zonen al voor hun emigratie naar Italië en sindsdien is er veel gebeurd. Ze begonnen een B&B, daarna een agriturismo en nu heeft het gezin weer nieuwe plannen.
In de badplaats Cupra Marittima willen ze een gigantisch beach resort bouwen. Ervaren als Alwin en Bionda zijn, moet dit wel lukken. Maar ze zijn nog niet eens begonnen of een grote investeerder trekt zich al terug. De tegenvallers daargelaten, oudste en twintigjarige zoon Mike is trots op zijn ouders. "Had ik nu met mijn vriendin hetzelfde plan gehad, dan zou het me waarschijnlijk niet lukken. Maar de optie om ooit het stokje over te nemen, houd ik altijd open."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story