TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is allang geen vraag meer of de familie Boerkamp ambitieus is. In 2006 volgde Ik vertrek de Twellose Alwin, Bionda en hun drie zonen al voor hun emigratie naar Italië en sindsdien is er veel gebeurd. Ze begonnen een B&B, daarna een agriturismo en nu heeft het gezin weer nieuwe plannen.
In de badplaats Cupra Marittima willen ze een gigantisch beach resort bouwen. Ervaren als Alwin en Bionda zijn, moet dit wel lukken. Maar ze zijn nog niet eens begonnen of een grote investeerder trekt zich al terug. De tegenvallers daargelaten, oudste en twintigjarige zoon Mike is trots op zijn ouders. "Had ik nu met mijn vriendin hetzelfde plan gehad, dan zou het me waarschijnlijk niet lukken. Maar de optie om ooit het stokje over te nemen, houd ik altijd open."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij