TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is allang geen vraag meer of de familie Boerkamp ambitieus is. In 2006 volgde Ik vertrek de Twellose Alwin, Bionda en hun drie zonen al voor hun emigratie naar Italië en sindsdien is er veel gebeurd. Ze begonnen een B&B, daarna een agriturismo en nu heeft het gezin weer nieuwe plannen.
In de badplaats Cupra Marittima willen ze een gigantisch beach resort bouwen. Ervaren als Alwin en Bionda zijn, moet dit wel lukken. Maar ze zijn nog niet eens begonnen of een grote investeerder trekt zich al terug. De tegenvallers daargelaten, oudste en twintigjarige zoon Mike is trots op zijn ouders. "Had ik nu met mijn vriendin hetzelfde plan gehad, dan zou het me waarschijnlijk niet lukken. Maar de optie om ooit het stokje over te nemen, houd ik altijd open."
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint